Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Vizyonumuzu oluşturan en temel ilke müşteri memnuniyetidir. Odalarımızın temizliği ve güler yüzlü deneyimli personelimiz tamamen sizin huzurlu bir konaklama deneyiminiz için kurgulanmıştır. Tüm bunlarla birlikte denize sıfır kunumda bulunan otelimiz merkezi iklimlendirme sistemleri ile sorunsuz çalışmaktadır. Lizbon Otel ekibi bir aile gibidir. Tüm personelimiz siz değerli müşterilerimize evimize gelen bir misafir gözüyle bakmata ve en iyi konaklama deneyimini sunmak için çalışmaktadır.

 

İzmir otelleri denildiğinde akla gelen ilk kurum olma hedefi ile çalışan Lizbon Otel ailesi hep yanınızda Narlıdere – Güzelbahçe konumunda bulunan otelimiz sizlerin hizmetinde.

WhatsApp Image 2021-11-21 at 14.22.27
d1
WhatsApp Image 2021-11-21 at 14.19.20

SÜRDÜRÜLEBİLİR TURİZM POLİTİKAMIZ

Lizbon Otel olarak, Otelimizin çevremiz üzerindeki etkilerini azaltmak amacıyla çıktığımız bu uzun yolda, atık yönetimi, doğal kaynak kullanımı, çalışanlara sağlık, güvenlik ve çocuk koruma konularında bilgilendirme ve eşit hakların tanınması faaliyetleri ile tüm sorumluluğunu alıyoruz ve insan haklarına saygı gösteriyoruz. Bulunduğumuz topluluk ile entegre olma ve toplumsal sorunların çözümünde yer alma konularında yaptığımız çalışmaların, turizmde sürdürülebilirliğin sağlanmasına katkı sağlayacağı inancındayız.

Doğal kaynaklarımızın tasarruflu kullanımının ve bu kaynakların etkin bir şekilde yönetilmesinin, turizmin sürdürülebilirliğinin sağlanması açısından çok önemli olduğuna inanmaktayız. Çevre konusunda gerçekleştirdiğimiz uygulamalarla, Ege bölgesinde ve Türkiye’de otelcilik sektöründe örnek bir işletme olmayı hedeflemekteyiz.

Amacımız, yürürlükte bulunan tüm çevre kanunları, tüzükleri ve düzenlemelerine uyarak, hizmet verdiğimiz toplumlara, yüksek kalitede hizmet, ekonomik büyüme, çevre koruma, toplumsal katılım ve tabii ki, istihdam vasıtasıyla fayda sağlamaktır. Çevre ile ilgili amaç ve hedeflerimizi belirleyip, sürekli olarak çevresel performansımızı geliştirecek ve faaliyetlerimizin çevre üzerindeki etkileri aza indireceğiz. Çalışanlarımız, misafirlerimiz, tedarikçilerimiz ve genel olarak toplum arasında çevre konusunda bilinç oluşturacağız.

OUR SUSTAINABLE TOURISM POLICY

We, as Lizbon Hotel, take full responsibility and respect human rights through activities such as waste management, natural resource use, informing employees about health, safety and child protection, and promoting equal rights in this long journey we set out to reduce the impact of our Hotel on our environment. We believe that our work on integrating with our community and taking part in the solution of social problems will contribute to ensuring sustainability in tourism.

We believe that the efficient use of our natural resources and the effective management of these resources are very important in terms of ensuring the sustainability of tourism. We aim to be an exemplary business in the hotel sector in the Aegean region and Turkey, with our practices on the environment.

Our aim is to benefit the communities we serve through high quality service, economic growth, environmental protection, community participation and, of course, employment, by complying with all applicable environmental laws, statutes and regulations. We will set our environmental goals and targets, continuously improve our environmental performance and minimize the impact of our activities on the environment. We will create environmental awareness among our employees, guests, suppliers and the society in general.

ENGELLİ ERİŞİMİ

Fiziksel engelli misafirlerimiz için tüm koşullar sağlanmış olup, görsel ve işitsel engelli misafirlerimiz için çalışmalarımız devam etmektedir.

DISABLED ACCESS

All conditions have been provided for our physically disabled guests, and we continue to work for our visually and hearing impaired guests.